Osoba odchudzająca

22

Utrata wagi nie jest łatwa. Zadanie może być jeszcze trudniejsze w najzimniejszych miesiącach roku. Niezależnie od tego, czy chcesz stracić kilka dodatkowych kilogramów, czy po prostu chcesz pozostać w formie, ipnoze przygotowało dla ciebie niesamowitych zdjęć odchudzających, które z pewnością zmotywują cię do osiągnięcia swoich celów. Przedstawiając kobiety i mężczyzn, którzy stracili 80 kilogramów, 90 kilogramów, a nawet 130 kilogramów, ta seria zdjęć dowodzi, że nie ma nic silniejszego niż determinacja człowieka.

W październiku 2015 r.świętowałem swoje 30 lat z moją najniższą wagą od piętnastu lat do 64 kg, czyli o 31 kg mniej niż w dniu, w którym postanowiłem zmienić swoje życie. W 2010 roku zacząłem restrykcyjną dietę, która pozwoliła mi szybko wyjść z otyłości. Ale ta dieta nie nauczyła mnie jeść prawidłowo ani kontrolować mojego bardzo silnego smaku słodyczy. Wręcz przeciwnie, wpędził mnie w kłopoty z efektem yoyo, uzależnieniem od cukru i zaburzeniami odżywiania.

Narzędzia do pracy z jego motywacją

1Aby w końcu ustabilizować się i nie nawrócić, szukałem sposobu radzenia sobie z kompulsjami. Dostosowałem swój trening sportowy i odkryłem, że istnieją narzędzia do pracy z jego motywacją. Nazywam się Jaina i zabieram cię na tę przygodę od samego początku. Oto moja historia. Zawsze byłam gruba. Mój przyrost masy ciała był powolny i stopniowy przez całe życie. Nawiasem mówiąc, jest to najbardziej podstępne.

Powoli, ale z pewnością powiększamy się, nie doświadczając z dnia na dzień prawdziwego szoku. Nienawidziłam tego, co widziałam w lustrze. Ta budowa ciała nie pasowała do tego, jak się czułem. Pełen kompleksów, przez lata odmawiałem noszenia kostiumu kąpielowego i towarzyszenia rodzinie na plaży.

Moda i modne rzeczy nie były dla mnie. Byłem gruby, brzydki i przekonany, że nic nie może mnie upiększyć. W latach 2008-2009 jeden rok przed zawodami i depresja utworzyły kombinację detonacji zjadłem kolejne 10 kg w zębach w ciągu roku No cóż, szczególnie w biodrach i brzuchu .

Nie http://czytanierozwija.pl/ketomorin-srodek-gwarantujacy-zachowanie-szczuplej-sylwetki/ mogłem ćwiczyć, nie mogłem powiedzieć nie drugiemu talerzowi po posiłku, nie mogłem obejść się bez deseru. Zwłaszcza deser. Krótko mówiąc, nie miałem woli. Nie miałem też metod.

Zdałem sobie sprawę, że zbyt dużo tłuszczu i słodyczy, to było złe, a im więcej zieleni na moim talerzu, tym lepiej, ale nie było dla mnie możliwe ” pozbawić się we wrześniu 2010 roku, straciłem 4 kg, ale widziałem, że 100 kg jest zbyt blisko. Pewnego ranka eskortowałem mamę do chirurga, który miał jej pomóc po operacji, która pozostawiła jej duże blizny.

Okno możliwości

2Nigdy nie myślałem o liposukcji. Ale dlaczego nie w końcu ? Gdyby to mogło dać mi początkowy impuls, który mi umknął ? Kiedy go o to zapytałem, chirurg powiedział mi tylko dwa zdania : “operacja, Mademoiselle, to ostateczność. To wtedy próbowaliśmy wszystkiego.”Pierwszy szok w mojej głowie : w końcu co próbowałem.

Drugi klaps dostałem kilka dni później na imprezie dla dziewcząt. W przeciwieństwie do mnie, moja przyjaciółka Alice uosabiała w naszej grupie okrągłą dziewczynę, która bierze na siebie odpowiedzialność i dobrze przeżywa swoje dodatkowe kilogramy. Ale tego wieczoru oznajmiła nam, że zaczyna dietę Dukana. Podczas gdy jedliśmy naleśniki z Nutellą, Alice trzymała się swoich białek z kurczaka i surimis. Byłem zdumiony jego wolą.

Tego wieczoru zobaczyłem okno możliwości. Był czas lub nigdy nie wieszać się na mojej przyjaciółce i wierzyć, że jeśli może to zrobić, to ja też. Razem bylibyśmy jeszcze silniejsi. Nadszedł czas, aby spróbować diety. Kilogramy zaczęły spadać. Moja motywacja została zwiększona bardziej niż kiedykolwiek.

Byłem w stanie euforii, która zmusiła mnie do przestrzegania tej restrykcyjnej diety przez 8 miesięcy, nie robiąc ani jednego zerwania. Czułem się coraz lepiej. Odzyskałem pewność siebie. Byłam z siebie dumna. Odkryłam pasję do makijażu i zaproponowałam sobie operację laserową, aby pozbyć się okularów. Do czasu ustabilizowania tej nowej ciężko zarobionej wagi dieta poszła nie tak.

Od miesięcy nie jadłem skrobi, owoców i ciast, a teraz musiałem je ostrożnie ponownie wprowadzić. Byłam przerażona myślą o tym. Co jeśli nie mogę się kontrolować ? Zyskałem dwa kilogramy podczas podróży i spanikowałem.

Osiągnij najniższą wagę

11Ponownie zacząłem dietę o 5 minus więcej. Z 69 kg spadłam do 66 kg. czyli tylko 3 kg w 5 miesięcy. Moje ciało dało mi do zrozumienia, że restrykcyjna dieta wystarczyła. Ogólnie rzecz biorąc, prawie 1 rok i 9 miesięcy nie jadłem chleba, makaronu, ciastek i owoców. Miałem obsesję na punkcie jedzenia, a jednocześnie panicznie bałem się przejadać. Mój smak słodyczy zmienił się w uzależnienie od cukru, całkowicie wymykające się spod kontroli. Przez większość 2013 roku byłem niedożywiony.

W domu spożywałem od 750 do 850 kalorii dziennie. Ale na ulicy, gdy tylko zaoferowano mi coś słodkiego, stopniowo traciłem nad sobą kontrolę i zjadłem. Coraz więcej.. Poziom wagi, robiłem Yoyo. Nie uprawiałem już sportu, studiowałem dietetykę, ale nie mogłem jej zastosować w praktyce. Podniesiony do 74 kg. w 2014 roku zachorowałem na bulimię. Nigdy, dobrze mówię, nigdy nie myślałem, że do tego dojdę. Zdaję sobie sprawę z konsekwencji związanych z wymiotami, wiem, że to nie traci na wadze. Wiem, że robię głupie rzeczy.

Ale moja podatność jest na granicy. Płaczę za każdym razem i nienawidzę swojej faiblesse.Je jedz lepiej w domu, a interesuje mnie dieta sportowca. Tracę 10 kg w 2 miesiące. Osiągam najniższą wagę od 15 lat do 64 kg. to zbyt męczący rytm, ale czuję się silny. Nie chcę tylko ważyć mniej, chcę wyrzeźbić moją sylwetkę i mieć piękne kształty. Ale nie wyszłam ze sprawy. Nadal jestem uzależniony od cukru. Zawsze mam ataki pragnienia i bulimii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*