Kiedy robić zastrzyki kosmetyczne

Vogue.ua dowiedział się, kiedy zacząć robić zastrzyki upiększające, aby jak najdłużej zachować piękność, jakie problemy można rozwiązać za pomocą zastrzyków i jakie leki są odpowiednie dla każdego wieku.

Terapia iniekcyjna staje się równie technologiczna, jak najnowsza generacja smartfonów. Naukowcy wymyślają nowe techniki, udoskonalając skład zastrzyków, tak dokładnie jak to możliwe, aby „dopasować” je do potrzeb pacjentów, cech skóry i oznak wieku. Lekarze muszą być w dobrej formie, aby swobodnie poruszać się po cechach leków i wybierać je według wieku i wskazań.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie wszystkie zastrzyki kosmetyczne są takie same. Jest wiele leków, ale powinieneś wybierać tylko te, które przeszły badania kliniczne. Udowodniono ich skuteczność, spełniają międzynarodowe standardy, posiadają certyfikat jakości. Zakłada się, że nie są one tanie. To zła wiadomość. A dobrą rzeczą jest to, że wynik procedury można przewidzieć w całości, nie będzie żadnych niespodzianek.

W wieku 20-25 lat

W wieku 20 lat do pełnoprawnej pielęgnacji wystarczy oczyszczenie i nawilżenie. Problemem może być trądzik i inne stany zapalne, uszkodzona warstwa hydrolipidowa (często jest to wina agresywnej pielęgnacji) oraz nadmierna mimika twarzy, która pozostawia zmarszczki i drobne linie. Dziewczynki często narzekają na cienkie, niewyraźne usta. Na każdy problem jest rozwiązanie.

  Co możesz:

– Meso-Xanthin F199 ™ (Mesoxanthin) do kompleksowej pracy z trądzikiem i jego następstwami – bliznami, plamami, przebarwieniami;

– mikrodawki wypełniaczy do konturowania ust;

– Małe dawki toksyny botulinowej, które pomogą powstrzymać nadmierną mimikę na czole i brwiach.

– mezokoktajle, które pomagają wyrównać pory i cerę, ujednolicają ją, a skóra staje się gładsza i jedwabista.

Po 25-30 roku życia

Możesz zacząć zapobiegać starzeniu się, które jest bezpośrednio związane z niedoborem kwasu hialuronowego. Odpowiada za równowagę wodną, ​​syntezę kolagenu i elastyny, niezbędnych dla elastyczności i piękna skóry. Z wiekiem jego liczba maleje, naskórek traci wilgoć i elastyczność, staje się cieńszy. Zagrożeni są ci, którzy lubią się opalać, palić, nie wysypiać się, a także dziewczyny o szczególnie aktywnym wyrazie twarzy.

Co możesz:

– zastrzyki z toksyny botulinowej – pomogą zapobiec głębokim zmarszczkom na czole i między brwiami;

– Meso-Xanthin F199 ™ (Mesoxanthin), która przywraca jakość i strukturę skóry, chroni przed agresją środowiska;

– mezokoktajle poprawiające jakość skóry: sprawiają, że jest ona przyjemna dla oka i dotyku, reguluje przetłuszczanie się, normalizuje przemianę materii.

Po 30-35 roku życia

Skóra stopniowo traci elastyczność, zmniejsza się jej koloryt. Powoduje to drobne zmarszczki (szczególnie w zewnętrznych kącikach oczu). U tych, którzy nadużywają opalania, skóra blednie i staje się cieńsza.

Co możesz:

– toksyna botulinowa w umiarkowanych dawkach korygująca zmarszczki;

– wypełniacze, które mogą wypełnić bruzdy nosowo-łzowe i drobne fałdy tworzące na zdjęciu niepotrzebne cienie;

– Wypełniacze, które mogą nadać ustom pożądany kształt (na przykład przy asymetrii lub niewystarczającej objętości);

– biorewitalizacja stężonym kwasem hialuronowym. Piosenka sprawia, że ​​jej skóra wygląda świeżo i pełną.

– Meso-Wharton P199 ™ (Mesovarton), który przywraca strukturę skóry i stymuluje wzrost nowych, zdrowych komórek. Dlatego pracuje nie nad konsekwencjami zmian związanych z wiekiem, ale z ich przyczynami.

– Mesoeye C71 ™ (Mesoai), który poradzi sobie z cieniami i „workami” pod oczami.

Po 35-40 roku życia

W tym wieku owalna twarz traci wyrazistość. Pojawia się drugi podbródek, worki pod oczami, worki tłuszczowe (które faktycznie odpowiadają za młody wygląd), zsuwają się i twarz wygląda na wychudzoną i zmęczoną.

Co możesz:

– wstrzykiwany lek do terapii przeciwstarzeniowej Meso-Wharton P199 ™;

– korekta owalu twarzy iniekcją MesoSculpt C71 ™ (Mesoscalpt), który redukuje złogi tłuszczu;

– Mesoeye C71 ™, który poprawia stan skóry wokół oczu, zwalcza drobne zmarszczki i „worki” pod oczami;

– zastrzyki z toksyny botulinowej pomagające wygładzić zmarszczki (takie jak bruzdy nosowo-wargowe)

– dokręcanie nitkami;

– kontur plastiku z użyciem wypełniaczy.

Po 40 roku życia

Zmiany wieku pozostawiają swój ślad. Górne powieki, kąciki ust mogą lekko opadać, utracony jest wyraźny kontur, pogłębiają się zmarszczki.

Co możesz:

– Biorewitalizacja i mezoterapia;

– Nici do liftingu;

– Plastik konturowy z wypełniaczami;

– Lifting radiowy i lifting chirurgiczny.

Należy pamiętać, że ulubione zastrzyki mogą pozostawić niewielki obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, które ustępuje w ciągu 3-7 dni. Procedury przeprowadzane są na kursach. Najczęściej jest to 2-6 sesji trwających od jednego do dwóch tygodni.
Nie wszystkie zastrzyki są takie same

Ważne jest, aby znaleźć kosmetologa, na którym można polegać i który stosuje niezawodne produkty działające na przyczyny starzenia lub uszkodzenia skóry i przywracające ją na poziomie komórkowym: Meso-Wh arton P199 ™, Meso-Xanthin F199 ™, Mesoeye C71 ™ i MesoSculpt C71 ™. Wtedy wynik nie potrwa długo, a skóra bez operacji będzie miała wszelkie szanse na blask i starość. Zapytaj swoją kosmetyczkę.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*